Cześć !

Nazywam się Małgorzata Szczepańska

i jestem wykwalifikowaną lektorką języka angielskiego.
Posiadam 8-letnie doświadczenie w nauczaniu indywidualnym oraz grupowym w szkołach językowych. Na swoim koncie mam również pracę w państwowym gimnazjum (obecnie prawdopodobnie zlikwidowanym), a także na obozach językowych.
Poznawszy blaski i cienie powyższych zostałam freelancerem i prowadzę własny biznes.
Jaki?
(surprise, surprise) Uczę angielskiego! Specjalizuję się głównie w nauczaniu mówienia w tym języku. Kładę duży nacisk na konwersacje oraz praktyczne zastosowanie języka. Podsumowując chodzi mi o to, żeby umieć nie tylko czytać i pisać, ale przede wszystkim mówić. Pracuję zarówno z dziećmi jak i z dorosłymi, przygotowuję do egzaminów, ale warsztaty dla dzieci i młodzieży Let’s talk Kids oraz Let’s talk Adults dla dorosłych to moje dwa ulubione autorskie projekty!
Zajęcia ze mną to gwarancja szybkich rezultatów i widoczne postępy w nauce. Znam (i wciąż poznaję) problemy, jakie napotykają kursanci podczas nauki języka angielskiego i mam dużo ciekawych i skutecznych (czasem niekonwencjonalnych;) metod na ich rozwiązanie. Także jeśli masz ochotę wspólnie ze mną się z nimi rozprawić i wreszcie przemówić po angielsku to zapraszam na zajęcia!
Ja dam z siebie wszystko a Ty?
Małgorzata Szczepańska

 

PS. Wierzę w darmowy Internet, dlatego na moim blogu, Facebookowym fanpage’u, YouTube oraz Instagramie znajdziesz wiele bezpłatnych materiałów i inspiracji do nauki języka angielskiego. Enjoy!

 

Zapisz się na bezpłatny newsletter*
i odbierz
Twój weekly planner

* Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach BIZITOK Małgorzata Szczepańska.

W każdej chwili możesz wycofać zgodę, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.